Usługi

Usługi

BUDOWA MASZYN NA ZAMÓWIENIE

Na zamówienie Klienta realizujemy indywidualne projekty. Możesz nam zlecić stworzenie różnego typu maszyn, urządzeń lub ich części, a także osprzętu, według własnego gotowego projektu. Na jego podstawie wykonamy:

– prasy hydrauliczne
– mieszalniki
– podajniki ślimakowe
– świdry wiertnicze
– siłowniki hydrauliczne do Ø165 bez ograniczeń długości
– stalowe elementy maszyn

Usługi jakie realizujemy to:

– zakuwanie przewodów hydraulicznych
– usługi w zakresie obróbki skrawaniem

Podziel się z nami swoim projektem za pośrednictwem formularza zapytania. Powierz nam projekt, a my przygotujemy urządzenie skrojone idealnie na twoje potrzeby.

DORADZTWO

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Możesz zwrócić się do nas po poradę w sprawie sprzętu, jego doboru i montażu, a także przebiegu prac. Na twoje pytania czekają specjaliści w tej dziedzinie. Nasza kadra wieloletnich praktyków z przyjemnością pomoże rozwiązać twój problem lub wybrać sprzęt, dzięki któremu szybko i sprawnie przeprowadzisz prace. Napisz do nas! Skorzystaj z formularza zapytania.

MONTAŻ

W zależności od potrzeb Klienta możemy wykonać montaż zakupionych u nas maszyn wiertniczych w miejscu pracy. Nasi monterzy to profesjonaliści i praktycy, specjaliści w dziedzinie prac wiertniczych. To gwarantuje poprawny i pewny montaż niezbędny dla zachowania bezpieczeństwa i sprawnego przebiegu pracy. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza zapytania, aby dowiedzieć się więcej.